W sobotni poranek doszło do wykolejenia dwóch tramwajów, w dwóch różnych częściach miasta. Najpierw z torów na Piłsudskiego przy Arkadach wypadła "piątka", a kilka chwil później na Pomorskiej jej los podzielił tramwaj linii 24.
Przez kilkadziesiąt minut przejazd ulicą Piłsudskiego w kierunku Dworca Świebodzkiego był niemożliwy, a tramwaje - które i tak już jeżdżą zmienioną trasą ze względu na remont placu Legionów - jeździły objazdami.
Utrudnienia występowały także na ulicy Pomorskiej, przy placu Staszica. Tam wykoleił się tramwaj linii 24 jadący w kierunku pętli na Osobowicach. L inie 14, 24, 0P i 79 skierowano objazdem przez ul. Chrobrego i Dworzec Nadodrze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze