Tramwaj linii 16 po godzinie 6 wykoleił się na rondzie Reagana. MPK wprowadziło komunikację zastępczą, tramwaje jeździły objazdami. O godzinie 8 rano spółka poinformowała też o pracach torowych w rejonie Drobnera i Dubois.
Aktualizacja, godz. 8 - Z powodu odbywających się prac torowych w rejonie Drobnera i Dubois tramwaje linii 6 i 7 zostały skierowane objazdem od ul. Świdnickiej przez ul. Teatralną, Piotra Skargi, pl. Dominikański, mosty Młyńskie, pl. Bema, ul. Jedności Narodowej (7 dalej przez ul. Słowiańską).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze