Pociąg towarowy przejeżdżający przez Wrocław na Opolszczyznę w rejonie stacji Sołtysowice wypadł z szyn. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale ruch kolejowy na trasie Wrocław-Oleśnica oraz ulica Czajkowskiego zostały na kilka godzin zablokowane.
W poniedziałek o godz. 19 30 na stacji Wrocław Sołtysowice, około 100 metrów za przejazdem kolejowym, wykoleiły się dwa wagony pociągu towarowego firmy Lotos. Skład wiózł żwir z Sobótki do Grabowna Wielkiego. Wagon uszkodził konstrukcję sieci trakcyjnej i spowodował przerwę w ruchu na trasie Wrocław Nadodrze, Wrocław Sołtysowice, kierunek Oleśnica, Trzebnica.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze