Reklama

Trzy auta zderzyły się na Legnickiej. Na miejscu straż pożarna i karetka

07/06/2023 12:32

Około południa na ul. Legnickiej obok Dolmedu doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Jedna osoba została poszkodowana. 

Aktualizacja, godz. 13:30


Jak informuje nas dyżurny straży pożarnej doszło do kolizji trzech samochodów osobowych, w których podróżowały trzy osoby dorosłe i jedno dziecko. Jedna z osób dorosłych uskarżała się na ból szyi, poszkodowaną zajęli się ratownicy medyczni. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. 


Wcześniej informowaliśmy:


Służby dopiero dojechały na miejsce zdarzenia. Wiadomo o zderzeniu się trzech pojazdów, na razie nie są znane szczegóły wypadku i to, czy ktoś odniósł obrażenia w wwyniku kolizji. Na ul. Legnickiej w rejonie Dolmedu kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. 

Reklama

Wkrótce więcej informacji. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości