Około południa na ul. Legnickiej obok Dolmedu doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Jedna osoba została poszkodowana.
Aktualizacja, godz. 13:30
Jak informuje nas dyżurny straży pożarnej doszło do kolizji trzech samochodów osobowych, w których podróżowały trzy osoby dorosłe i jedno dziecko. Jedna z osób dorosłych uskarżała się na ból szyi, poszkodowaną zajęli się ratownicy medyczni. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Wcześniej informowaliśmy:
Służby dopiero dojechały na miejsce zdarzenia. Wiadomo o zderzeniu się trzech pojazdów, na razie nie są znane szczegóły wypadku i to, czy ktoś odniósł obrażenia w wwyniku kolizji. Na ul. Legnickiej w rejonie Dolmedu kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.
Wkrótce więcej informacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze