Reklama

Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego o podpalenie kamienicy

11/09/2018 14:40

W nocy, 2 września tego roku, służby interweniowały w związku z pożarem, do którego doszło w jednej z kamienic na wrocławskim Ołbinie. Kilka dni po pożarze namierzony i zatrzymany został mężczyzna podejrzany o podpalenie kamienicy. Może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

– Przez kilka dni policjanci prowadzili działania operacyjne, mające na celu jak najszybsze namierzenie sprawcy tego przestępstwa – mówi st. sierż. Dariusz Rajski. – Czuwali też nad bezpieczeństwem mieszkańców budynku, w którym doszło do podpalenia – dodał.


Podpalacz został zatrzymany 8 września. Okazał się nim 33-latek, którego zaskoczyła interwencja policjantów. – Mężczyzna usłyszał zarzut sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach – tłumaczy Rajski.

Reklama

Sąd zdecydował o umieszczeniu go w areszcie na okres 3 miesięcy. Może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości