W tym roku formuła Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia została poszerzona o Tydzień Zintegrowanej Profilaktyki, który startuje już 17 września.
Zbliżają się XII Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia na Wyspie Słodowej, zaplanowane na 22-23 września w godz. 12-17.
- W tym roku wydarzenie zostało poszerzone o liczne inicjatywy towarzyszące, które odbywać się będą pod szyldem Tygodnia Zintegrowanej Profilaktyki. Wszystko po to, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i w przyjazny sposób przypomnieć każdemu, by zadbał o swoje zdrowie - mówi Piotr Lis z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.
Na mieszkańców Wrocławia czeka prawie 60 godzin bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami oraz zniżki. Akcja startuje 17 września i potrwa do końca miesiąca. Zapisy na poszczególne wydarzenia - bezpośrednio u partnerów akcji. Liczba miejsc jest ograniczona.
Oto harmonogram wydarzeń ze szczegółową listą konsultacji, badań i zniżek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze