Reklama

Ukradł skrzynkę z pieczywem i awanturował się z pracownikiem piekarni

20/11/2018 13:42

Wrocławscy policjanci zatrzymali agresywnego 18-latka, który zaczepiał ludzi na przystanku. Okazało się, że chwilę wcześniej ukradł skrzynkę z pieczywem z busa lokalnej piekarni. W organizmie miał ponad 1,3 promila alkoholu.

18-latek, który był bardzo pobudzony i agresywny, awanturował się na jednym z wrocławskich przystanków w okolicy Rynku. Chwilę wcześniej szarpał się z kierowcą dostawczego busa.


Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce po otrzymaniu zgłoszenia, zauważyli tam dwóch kłócących się i szarpiących mężczyznach. Jednym z nich był pracownik piekarni, który powiedział, że kiedy wykładał towar wewnątrz sklepu, 18-latek ukradł mu skrzynkę z pieczywem. Poinformował go o tym świadek, który nagrał całe zajście telefonem komórkowym.

Reklama

Mężczyzna od razu pobiegł na poszukiwanie i na równoległej ulicy odnalazł sprawcę, który w dalszym ciągu trzymał w ręku skrzynkę. 18-latek uderzył go i nie chciał oddać mu bułek. Mężczyźnie udało się je odzyskać, ale sprawca kradzieży wskoczył na maskę samochodu z piekarni. – Uszkodził jego przednią szybę i reflektor, w które kopał i uderzał. Wartość strat oszacowano na blisko 1000 złotych – mówi sierż. Monika Perec z wrocławskiej policji. Policjanci zatrzymali 18-latka. Okazało się, że był pijany i miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu.


Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości