Reklama

Ukradli telefon na targowisku. Zatrzymała ich policja

02/10/2018 11:04

Wrocławscy policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z kradzieżą telefonu, do której doszło na terenie jednego z targowisk miejskich. Funkcjonariusze zastali na miejscu dwóch szarpiących się mężczyzn.

41-letni mężczyzna przebywający na terenie jednego z wrocławskich targowisk zorientował się, że nie ma przy sobie telefonu. Okazało się, że zostawił go na półce w hali targowej. – Na obejmującym to miejsce monitoringu zauważył dwóch mężczyzn, którzy ukradli jego telefon. Jeden z nich stał na czatach i rozglądał się, czy nikt nie idzie, a drugi zabrał telefon z półki. Po wszystkim sprawcy opuścili halę – mówi st. sierż. Dariusz Rajski.

41-latek zaczął rozglądać się za mężczyznami, których widział na monitoringu. Zauważył, że kierują się w stronę wyjścia. Poinformował o zdarzeniu ochronę targowiska i policję.


Gdy wrocławscy policjanci pojawili się na miejscu, zauważyli dwóch szarpiących się mężczyzn. Ich uwagę przykuł też mężczyzna, który przyglądał się całej sytuacji. Podejrzani zostali zatrzymani. Policjanci ustalili, że jeden z nich ma 28, a drugi 47 lat. Obaj są mieszkańcami Wrocławia.

Reklama

Policjanci nie znaleźli przy nich skradzionego telefonu i mężczyźni nie przyznawali się do jego kradzieży. Okazało się, że schowali go do samochodu, który stał zaparkowany obok hali targowej. We wnętrzu auta policjanci odnaleźli skradziony telefon i oddali go właścicielowi.


Dwaj zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i odpowiedzą za dokonanie kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości