W piątek, ok. godz. 14, na ulicy Reymonta zerwała się sieć trakcyjna, uniemożliwiając ruch tramwajom w tym miejscu.
Z powodu awarii sieci trakcyjnej tramwaje linii 14, 15 i 24 kursowały przez Trzebnicką i Żmigrodzką do pętli Poświętne. Autobusy "za tramwaj", podstawione przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, jeździły między placem Staszica i Osobowicami.
Utrudnienia zakończyły się po 16, a tramwaje wróciły na stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze