Reklama

Uszkodzone torowisko na moście Osobowickim. Tramwaje jechały objazdem

13/02/2019 07:58

W środę przed godz. 8:00 rano doszło do uszkodzenia torowiska na moście Osobowickim. Miały miejsce utrudnienia w ruchu, tramwaje jechały objazdem.

Tramwaje linii 15 skierowano objazdem przez Żmigrodzką, Trzebnicką i Dworzec Nadodrze. Tramwaje linii 14 i 24 zostały skierowane do pętli Poświętne i zawracały przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką oraz Dworzec Nadodrze. Kursowały autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.


Ok. godz. 9:00 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.

Przypominamy, że we wtorek prezydent Jacek Sutryk przedstawił wyniki audytu wrocławskich torowisk, zapowiedział też planowane inwestycje i usprawnienia w ramach komunikacji zbiorowej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości