W środę przed godz. 8:00 rano doszło do uszkodzenia torowiska na moście Osobowickim. Miały miejsce utrudnienia w ruchu, tramwaje jechały objazdem.
Tramwaje linii 15 skierowano objazdem przez Żmigrodzką, Trzebnicką i Dworzec Nadodrze. Tramwaje linii 14 i 24 zostały skierowane do pętli Poświętne i zawracały przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką oraz Dworzec Nadodrze. Kursowały autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.
Ok. godz. 9:00 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Przypominamy, że we wtorek prezydent Jacek Sutryk przedstawił wyniki audytu wrocławskich torowisk, zapowiedział też planowane inwestycje i usprawnienia w ramach komunikacji zbiorowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze