Nie ma przejazdu dla tramwajów przez most Szczytnicki po awarii zwrotnicy.
Do awarii doszło przed godz. 16, w czwartek, 31 marca. Z powodu zepsutej zwrotnicy nie ma przejazdu dla tramwajów przez most Szczytnicki. Tramwaje linii 33 w kierunku Pilczyc jeżdżą objazdem przez ul. Grunwaldzką, Ogród Botaniczny, Wyszyńskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze