Na poniedziałek zaplanowane jest czyszczenie odwodnienia autostrady A4 na kolejnym odcinku. Drogowcy pojawią się dziś na jezdni w kierunku Katowic. Droga będzie zwężona.
Pracownicy drogowi w poniedziałek, 14 listopada, od godz. 10 zaczną roboty na autostradzie A4. Na 10-kilometrowym odcinku od 132 kilometra (między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie) do 142 kilometra (między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice) będzie czyszczone odwodnienie w pasie rozdzielającym jezdnie autostrady. Podczas ich trwania - od godz. 10 do godz. 16 - zajęty będzie na jezdni w kierunku Katowic lewy pas ruchu. Prace będą szybko postępować.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze