Reklama

Utrudnienia na autostradzie do Wrocławia

14/11/2022 06:20

Na poniedziałek zaplanowane jest czyszczenie odwodnienia autostrady A4 na kolejnym odcinku. Drogowcy pojawią się dziś na jezdni w kierunku Katowic. Droga będzie zwężona.

Pracownicy drogowi w poniedziałek, 14 listopada, od godz. 10 zaczną roboty na autostradzie A4. Na 10-kilometrowym odcinku od 132 kilometra (między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie) do 142 kilometra (między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice) będzie czyszczone odwodnienie w pasie rozdzielającym jezdnie autostrady. Podczas ich trwania - od godz. 10 do godz. 16 - zajęty będzie na jezdni w kierunku Katowic lewy pas ruchu. Prace będą szybko postępować.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości