W czwartek ok. godz. 13:00 na rondzie na Powstańców Śląskich udzielono pomocy medycznej pasażerowi. Tramwaje jechały objazdem. Uruchomiono autobusy „za tramwaj”.
Tramwaje linii 2 (w stronę Krzyków) skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego, Grabiszyńską i Hallera. Tramwaje linii 6 (kierunek: Krzyki), 7 (kierunek Klecina), 14 (kierunek FAT i 20 (kierunek Oporów) skierowano objazdem od ul. Krupniczej przez Sądową, pl. Legionów, Grabiszyńską i Hallera.
Tramwaje linii 17 (w stronę Kleciny) skierowano objazdem przez ul. Skargi, Kołłątaja, Piłsudskiego, pl. Legionów, Grabiszyńską i Hallera. Uruchomiono autobusy "za tramwaj w relacji Arkady - Hallera.
Ok. godz. 13:20 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze