Z powodu prac związanych z naprawą torowiska tramwaje nie jadą przez skrzyżowanie ulic Reymonta z Łowiecką w kierunku centrum. Zostały wprowadzone objazdy i uruchomiono autobus "za tramwaj".
Tramwaje linii 14, 24 jadące w stronę Osobowic skierowano do pętli Poświętne przez ul. Bałtycką i Żmigrodzką. Tramwaje linii 14 i 24 (w kierunku FAT) i 15 (w stronę Uniwersytetu Ekonomicznego) skierowano objazdem przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką, Dworzec Nadodrze i pl. Staszica. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.
Ze względu na problemy techniczne informacja o objazdach nie wyświetla się na tablicach DIP na przystankach.
Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze