Reklama

Utrudnienia na Reymonta. Tramwaje jechały objazdem

27/11/2018 09:54

Z powodu prac związanych z naprawą torowiska tramwaje nie jadą przez skrzyżowanie ulic Reymonta z Łowiecką w kierunku centrum. Zostały wprowadzone objazdy i uruchomiono autobus "za tramwaj".

Tramwaje linii 14, 24 jadące w stronę Osobowic skierowano do pętli Poświętne przez ul. Bałtycką i Żmigrodzką. Tramwaje linii 14 i 24 (w kierunku FAT) i 15 (w stronę Uniwersytetu Ekonomicznego) skierowano objazdem przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką, Dworzec Nadodrze i pl. Staszica. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.


Ze względu na problemy techniczne informacja o objazdach nie wyświetla się na tablicach DIP na przystankach.


Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości