Z powodu uszkodzonej sieci trakcyjnej na ulicy Reymonta tramwajem jeździły objazdem i miały miejsce utrudnienia w ruchu.
Tramwaje linii 14, 15 i 24 skierowano przez pl. Staszica, Dw. Nadodrze, Trzebnicką i Żmigrodzką do pętli Poświętne. Kursują autobusy "za tramwaj". Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Przed godz. 14:00 ruch został przywrócony i tramwaje powróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze