W związku z awarią sieci ciepłowniczej przy Pomorskiej, mieszkańcy kilku osiedli we Wrocławia nie mają ciepłej wody i centralnego ogrzewania.
Do awarii doszło w środę, 5 listopada, rano. - Informujemy, że w związku z awarią sieci ciepłowniczej przy ulicy Pomorskiej we Wrocławiu nastąpiło przerwanie dostawy ciepła i ciepłej wody użytkowej - poinformowała spółka Fortum.
Chodzi o mieszkańców ulic:
- Jednocześnie okresowo mogą wystąpić ograniczenia w dostawie ciepła z możliwością chwilowego zaniku w rejonie osiedli Stare Miasto, Przedmieście Oławskie i Przedmieście Świdnickie. Ograniczenia powinny ustąpić najpóźniej dzisiaj do godziny 22 - dodaje Fortum.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze