Reklama

We Wrocławiu padł styczniowy rekord ciepła. Takiej temperatury nie było jeszcze nigdy!

01/01/2023 15:29

17,5 stopnia Celsjusza pokazały dziś (1 stycznia) o godzinie 13.00 termometry w obserwatorium Zakładu Klimatologii i Ochrony Atmosfery Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Kosiby na Dąbiu. To najwyższy wynik w historii Wrocławia. Tak ciepło w styczniu nie było jeszcze nigdy.

Dziś padł też styczniowy rekord ciepła w Polsce. Odnotowano go o godz. 11.30 w stacji IMGW na warszawskim Okęciu. Termometry pokazały tam 18,9 st. Celsjusza.


Wysokie temperatury zostaną z nami jeszcze w poniedziałek, ale będą już nieco niższe niż w Nowy Rok. We Wrocławiu ociepli się w ciągu dnia do 13 stopni. W kolejnych dniach tygodnia temperatura ma oscylować wokół 9-10 stopni Celsjusza. Druga połowa tygodnia będzie też deszczowa.


m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości