Reklama

We Wrocławiu szukali kolejnego MasterChefa [WIDEO, ZDJĘCIA]

09/04/2017 13:24

Około 50 osób z Wrocławia i okolic wzięło udział w pierwszym castingu do szóstej edycji programu MasterChef. Ubiegający się o tytuł najlepszego kucharza w Polsce musieli zaprezentować swoje popisowe danie i opowiedzieć o swojej pasji do gotowania.

Kandydaci do programu w pierwszym etapie nie gotują na żywo, a jedynie przynoszą gotowe dania, które mogą tylko podgrzać. Podczas piątkowego precastingu, na przygotowanie i prezentację dania przyszli wrocławscy mistrzowie kuchni mieli kilkanaście minut. Jury skupiało się na zweryfikowaniu umiejętności chętnych do wzięcia udziału w popularnym reality show. – Parę prostych pytań i fachowiec wie, czy danie zostało przyrządzone przez uczestnika, czy zostało przyniesione z sąsiedniej restauracji – tłumaczy Ewa Leja, producentka programu.



Podczas kolejnego etapu, uczestnicy będą musieli zaprezentować swoje umiejętności w kuchni przed jurorami MasterChefa.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości