Już od jutra moglibyśmy się łatwiej przesiadać na pl. Jana Pawła II. Wrocławskie Inwestycje, spółka, która nadzoruje jego budowę deklaruje, że można tam wpuścić pasażerów. Jednak urzędnicy z magistratu ustalili, że nowy węzeł zostanie uruchomiony po wakacjach – razem z Tramwajem Plus.
- Jest wprawdzie kwestia wiaty, ale można ją przecież dostawić. Przystanki na pl. Jana Pawła II mogą zostać otwarte – potwierdza Marek Szempliński, ze spółki Wrocławskie Inwestycje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze