Nadodrze, Ołbin, plac Grunwaldzki, Biskupin, Sępolno, Dąbie i Bartoszowice - mieszkańcy tych osiedli we Wrocławiu aż do środy nie będą mieli ciepłej wody ani ogrzewania. Chodzi o te mieszkania, które są podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej. Powodem kłopotów jest poważna awaria magistrali ciepłowniczej, do której doszło przy ul. Kilińskiego.
Kaloryfery na siedmiu osiedlach są zimne już od dzisiejszego przedpołudnia. Awaria ma zostać usunięta do rana w środę. - Przewidywany czas usunięcia awarii to środa 11 grudnia godzina 8. Za niedogodności bardzo przepraszamy - czytamy w komunikacie Fortum, które zajmuje się dostawą ciepła we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A możeby tak redakcja raczyła podać, które osiedla dotknięte są problemem?
Dzień dobry, informację znajdzie Pan w pierwszym zdaniu we wstępie
A to ciekawe, bo mieszkam na jednym z podanych osiedli, budynek podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej i wszystko hulało jak trzeba - i ogrzewanie, i ciepła woda.
A możeby tak redakcja raczyła podać, które osiedla dotknięte są problemem?
Dzień dobry, informację znajdzie Pan w pierwszym zdaniu we wstępie
A to ciekawe, bo mieszkam na jednym z podanych osiedli, budynek podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej i wszystko hulało jak trzeba - i ogrzewanie, i ciepła woda.