W ubiegłą środę pisaliśmy, że miasto rozpoczęło proces oznaczania nadodrzańskich przystani turystycznych. Wiemy już, przy których przystaniach wkrótce pojawią się specjalne tabliczki.
- Prace związane z montażem znaków są w toku, na swoją kolej czekają tabliczki na bulwarach Dunikowskiego oraz Marii i Lecha Kaczyńskich – informuje Ewa Mazur, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
W pierwszej kolejności oznakowanych ma zostać 15 miejskich przystani. W ramach projektu oznakowane zostaną przystanie:
Cypel - wyspa Słodowa
Uniwersytecka - Księcia Witolda
Pod Śliwką - Grodzka
Turystyczna – Grodzka
Piaskowa - Grodzka
Włostowica - bulwar Piotra Włostowica
Kardynalska - bulwar Piotra Włostowica
Kapitańska - bulwar Piotra Włostowica
Tumska - bulwar Piotra Włostowica
2 przystanie Grunwaldzkie - bulwar Marii i Lecha Kaczyńskich
Hala Targowa - bulwar Dunikowskiego
Wratislavia - bulwar Dunikowskiego
Dunikowskiego - bulwar Dunikowskiego
Zatoka Gondoli - Purkyniego
- Koszt wykonania projektu oznakowania przystani i montażu tabliczek wyniesie ok. 46 000 zł – dodaje Ewa Mazur.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze