W minioną środę wrocławscy funkcjonariusze Straży Miejskiej interweniowali na ulicy Irysowej, gdzie spalano śmieci. Właściciel posesji został ukarany mandatem karnym.
Strażnicy na miejscu dostrzegli znaczną ilość palących się odpadów, a na terenie posesji jeszcze więcej śmieci, m.in. folie, opony, stare meble i płyty wiórowe. Wszystkie odpady wyglądały na przygotowane do spalenia.
Nielegalne ognisko zostało ugaszone, a mężczyzna, który nadzorował "spalarnię" został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze