Reklama

Wpadł diler z narkotykami o wartości ponad 44 tys. zł

24/07/2019 11:43

Ponad 2500 porcji narkotyków, głównie heroiny, o rynkowej wartości ponad 44 tysięcy złotych zabezpieczyli policjanci, którzy zatrzymali 37-letniego wrocławianina podejrzanego o handel narkotykami. Może mu grozić kara nawet 10 lat więzienia.  

Policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informacje o miejscu, w którym narkotykowy diler umawia się ze swoimi klientami w celu dokonania transakcji. Kryminalni z Ołbina obserwowali zarówno to miejsce, jak i mężczyznę podejrzewanego o handel narkotykami. Po kilku godzinach obserwacji funkcjonariusze mieli już dowody wystarczające do tego, by zatrzymać 37-latka.


– W przewieszonej przez jego ramię torbie, ujawnili kilkaset porcji heroiny. Dodatkowo, w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli specjalny sejf, który służył zatrzymanemu do przechowywania zabronionych substancji. Znajdowało się w nim ponad 2500 porcji różnego rodzaju narkotyków, głównie heroiny, o rynkowej wartości ponad 44 000 złotych – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan.

Reklama

Policjanci zabezpieczyli też przedmioty służące do przestępczej działalności i znaczną sumę pieniędzy, którą mężczyzna prawdopodobnie uzyskał ze sprzedaży narkotyków.


Sąd zastosował wobec zatrzymanego 37-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


– Policjanci z Rydygiera podkreślają, że sprawa jest rozwojowa i w związku z tym planowane są dalsze zatrzymania – dodaje Marcjan.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości