Reklama

Wrocław: 56 nowych policjantów ślubowało strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli [ZDJĘCIA]

06/01/2018 10:26

Wrocławska policja ma 56 nowych funkcjonariuszy. Policjanci po zakończeniu szkolenia zasilą dolnośląskie komisariaty. Władze KWP we Wrocławiu zapowiadają, że w tym roku planowane są już kolejne nabory do służby.

– Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi nowych policjantów. 5 stycznia 2018 roku słowa roty ślubowania wypowiedziało 56 funkcjonariuszy, w tym 21 funkcjonariuszek – mówi kom. Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu.


Służbę w policji może pełnić osoba posiadająca polskie obywatelstwo o nieposzlakowanej opinii, która nie była skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystająca z pełni praw publicznych. Kandydat musi posiadać co najmniej średnie wykształcenie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.


bas / fot. mat. dolnośląskiej policji

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości