Wybita szyba spadła na pasażera po tym, jak w autobus linii 143, jadący mostem Milenijnym, wjechała ciężarówka MAN. Do kolizji doszło ok. godz. 8.40.
Autobus MPK i cieżarówka zderzyły się na wjeździe na most Milenijny od strony Osobowic. Szkło spadło na młodego chłopaka, siedzącego przy oknie.
Autobusem w stronę Pilczyc podróżowało kilkanaście osób. Na szczęście na strachu się skończyło - nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca ciężarówki przyznał się do winy. Na moście Milejnijnym nie ma już utrudnień w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze