Wrocławscy radni miejscy jednogłośnie zdecydowali, że Wrocław stanie się miastem partnerskim Oxfordu. Zaproszenie do partnerstwa jako pierwsze wystosowały władze angielskiego miasta.
– To szansa na realizację wielu wspólnych projektów dotyczących edukacji, ochrony środowiska, przedsiębiorczości, kultury, sztuki, ochrony zabytków i sportu – przekonują przedstawiciele wrocławskiego magistratu.
Oxford to miasto położone na południu Anglii. Miasto słynie ze swojego uniwersytetu, który jest najstarszą anglojęzyczną uczelnią wyższą na świecie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze