Reklama

Wrocław będzie miastem partnerskim Oxfordu

13/09/2018 16:12

Wrocławscy radni miejscy jednogłośnie zdecydowali, że Wrocław stanie się miastem partnerskim Oxfordu. Zaproszenie do partnerstwa jako pierwsze wystosowały władze angielskiego miasta.

– To szansa na realizację wielu wspólnych projektów dotyczących edukacji, ochrony środowiska, przedsiębiorczości, kultury, sztuki, ochrony zabytków i sportu – przekonują przedstawiciele wrocławskiego magistratu.


Oxford to miasto położone na południu Anglii. Miasto słynie ze swojego uniwersytetu, który jest najstarszą anglojęzyczną uczelnią wyższą na świecie.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości