Reklama

Wrocław będzie się reklamował we Wrocławiu. Zamówi 20 billboardów

08/08/2022 16:54

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił przetarg na montaż 20 billboardów, reklamujących Wrocław m.in. jako miasto turystyczne. Wiadomo już, gdzie staną.

Przedmiotem zamówienia jest 20 wielkogabarytowych nośników informacyjnych na terenie Wrocławia. Wybrany wykonawca będzie musiał je zaprojektować, postawić i konswerwować, ale to nie wszystko. Będzie też dostarczał plakaty reklamowe, wykonane według projektu inwestora, i zmieniał je 12 razy w roku w każdej lokalizacji.


Billboardy staną przy ulicach Wilkszyńskiej, Kamieńskiego, Żmigrodzkiej, al. Jana III Sobieskiego, Kiełczowskiej, Średzkiej (przy pętli autobusowej), Boguszowskiej (na P&R przy skrzyżowaniu z Kosmonautów), przy Kosmonautów na wysokości szpitala przy ul. Fieldorfa, Granicznej, Strachocińskiej, Grabiszyńskiej, al. Kaczorowskiego (obwodnica Leśnicy) oraz dwa przy al. Karkonoskiej.

Reklama

Będą to duże tablice reklamowe w formie prostokąta w układzie poziomym, o powierzchni 18 m kw, umieszczone dwustronnie na konstrukcji wspartej na pojedynczym słupie. Ich górne krawędzie umieszczone zostaną 8 metrów nad ziemią. 


Miasto czeka na oferty do 17 sierpnia. Umowa zostanie podpisana na 43 miesiące, czyli ponad 3 lata. Przez pierwsze 5 miesięcy firma zaprojektuje tablice, w 7 miesięcy je zamontuje, a do końca trwania umowy będzie je utrzymywać i zmieniać na nich plakaty.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości