Reklama

Wrocław: Bójka w tramwaju. Motorniczy obezwładnił krewkiego pasażera

21/02/2024 18:06

Motorniczy, który zauważył bijących się mężczyzn zatrzymał tramwaj na ul. Legnickiej, a następnie z pomocą innych osób obezwładnił agresywnego pasażera. Na miejscu interweniowała policja.

Do sytuacji doszło w tramwaju linii 20, na wysokości Legnickiej. Jak opisuje świadek zdarzenia, jeden z pasażerów zaczął nagle atakować drugiego. - Mężczyzna unikał agresora i próbował wyjść z całej sytuacji, mimo to wywiązała się między nimi bójka. Kiedy agresywny pan uderzył tego unikającego, motorniczy od razu zatrzymał tramwaj i wezwał pomoc - dowiadujemy się. Motorniczy wraz z innymi pasażerami obezwładnili tego agresora, a następnie czekali na przyjazd policji. Kierowca tramwaju został m.in. opluty, ma też podrapaną twarz. Teraz agresorem zajmie się policja. Ze względu na to zdarzenie pojawiły się utrudnienia dla pasażerów MPK.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości