Motorniczy, który zauważył bijących się mężczyzn zatrzymał tramwaj na ul. Legnickiej, a następnie z pomocą innych osób obezwładnił agresywnego pasażera. Na miejscu interweniowała policja.
Do sytuacji doszło w tramwaju linii 20, na wysokości Legnickiej. Jak opisuje świadek zdarzenia, jeden z pasażerów zaczął nagle atakować drugiego. - Mężczyzna unikał agresora i próbował wyjść z całej sytuacji, mimo to wywiązała się między nimi bójka. Kiedy agresywny pan uderzył tego unikającego, motorniczy od razu zatrzymał tramwaj i wezwał pomoc - dowiadujemy się. Motorniczy wraz z innymi pasażerami obezwładnili tego agresora, a następnie czekali na przyjazd policji. Kierowca tramwaju został m.in. opluty, ma też podrapaną twarz. Teraz agresorem zajmie się policja. Ze względu na to zdarzenie pojawiły się utrudnienia dla pasażerów MPK.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze