Reklama

Wrocław: chciał spędzić wakacje w Bułgarii, trafił do więzienia na 18 miesięcy

22/08/2018 13:22

31-letni mężczyzna we wtorek wieczorem zamierzał rozpocząć urlop w słonecznej Bułgarii, jednak zamiast do Burgas, prosto z lotniska trafił do wrocławskiego aresztu śledczego.

Do zatrzymania doszło podczas kontroli dokumentów na wrocławskim lotnisku. W trakcie sprawdzania dokumentów funkcjonariuszom straży granicznej wyświetlił się komunikat o tym, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.


– Po sprawdzeniu danych mężczyzny w dostępnych systemach informatycznych okazało się, że jest on osobą poszukiwaną celem doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego lub aresztu śledczego. Mężczyzna był poszukiwany w związku z popełnieniem przez niego przestępstwa groźby karalnej – tłumaczu kpt. SG Rafał Potocki, rzecznik prasowy wrocławskiego oddziału straży granicznej.

Reklama

31-latek, zamiast polecieć na wakacje do Burgas, trafił do Aresztu Śledczego we Wrocławiu. Mężczyzna najbliższe 18 miesięcy spędzi za kratami.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości