Wrocławscy policjanci namierzyli i zatrzymali dwóch nieletnich, podejrzewanych o uszkodzenie samochodu, okien w budynkach oraz reflektorów i kamery monitoringu jednej ze szkół. Sprawcy na terenie Ołbina i Nadodrza posługiwali się m. in. wiatrówką gazową.
Ponad 46 tys. zł – to wartość strat, jakie powstały w wyniku uszkodzenia szyb w oknach kilku budynków, szyb samochodowych w jednym z zaparkowanych pojazdów, a także kamer monitoringu i reflektorów oświetlających boisko szkolne. Do zdarzeń doszło w styczniu oraz na początku lutego na terenie Ołbina i Nadodrza. Jak ustalili policjanci, sprawcy posługiwali się bronią na sprężone powietrze i nie licząc się zagrożeniem dla innych osób, dla zabawy ostrzeliwali kolejne obiekty. Zabezpieczono broń na śrut i naboje CO2.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze