Od dwóch dni nie działają już wrocławskie fontanny. Zazwyczaj sezon trwa do końca października, ale tym razem miasto postanowiło wyłączyć je wcześniej.
Dziesięć wrocławskich fontann miejskich zostało "uśpionych" do wiosny przyszłego roku. W tym roku stało się to trzy tygodnie wcześniej niż zwykle.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze