Od soboty, 22 lipca, autobusy jeżdżą fragmentem trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór. Oddana do użytku trasa obejmuje odcinek od ul. Robotniczej do ul. Rogowskiej. Po puszczeniu tamtędy autobusów komunikacji miejskiej zmieniły się trasy autobusów linii 106, 107, 109, 119, 124, 126, 132, 134, 142, 148, 149, 206, 241, 246, 249, 319.
MPK Wrocław informuje, że autobusy linii 106, 107, 109, 132, 149, 206 i 249 kursują nową trasą od ulicy Robotniczej do ulicy Strzegomskiej i zatrzymują się na nowych przystankach:
Autobusy linii 142 i 148 nadal kursują w obu kierunkach przez ulicę Fabryczną i Otyńską.
Przystanek "Nowodworska", który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Strzegomskiej i Nowodworskiej:
Przystanek "Nowy Dwór", który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Strzegomskiej i Gubińskiej:
Przystanek "Rogowska", który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Strzegomskiej i Rogowskiej:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze