Reklama

Wrocław: Jedno auto na drugim po wypadku na Grabiszyńskiej

04/10/2023 09:57

Po godzinie 9 na skrzyżowaniu ulicy Grabiszyńskiej i Zaporoskiej doszło do wypadku dwóch osobówek. Jedno auto wjechało na drugie. Oba pojazdy blokowały torowisko. 

Aktualizacja, godz. 10:50 - Ruch tramwajów został przywrócony. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy przejazdu.


Wcześniej informowaliśmy:


Jak doszło do tego zdarzenia? Kierujący fordem skręcając w lewo w ulicę Zaporoską na skrzyżowaniu kolizyjnym nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej toyocie, którą prowadziła kobieta - powiedział Tuwroclaw.com Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. W efekcie ford wjechał na maskę toyoty.


Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. W stronę galerii FAT trasa była nieprzejezdna, aktualnie nie ma już utrudnień.

Reklama

MPK wprowadziło objazdy dla komunikacji miejskiej:



Tramwaje kursują wahadłowo w relacji Oporów - Klecina - Oporów.
Tramwaje linii 14 i 17 w stronę Kleciny skierowano przez ul. Stawową, Ślężną do przystanku "Uniwersytet Ekonomiczny", gdzie zawracają i rozpoczynają kursy do przeciwległych pętli.
Kursowanie tramwajów linii 4, 5 i 11 kursujących nominalnie w kierunku Oporowa skrócono do pl. Legionów.
Zadysponowano zastępczą komunikację autobusową w relacji pl. Legionów - FAT - pl. Legionów.


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości