ZDiUM ogłosił przetarg na naprawę drewnianej kładki św. Antoniego nad fosą miejską, którą w czerwcu ubiegłego roku uszkodził powalony konar drzewa. Od tamtej pory jest nieczynna.
27 czerwca 2022 roku na drewnianą kładkę, łączącą Promenadę Staromiejską przy ul. Włodkowica z drugim brzegiem fosy miejskiej od strony Podwala runął konar starego platana, uszkadzając balustradę i konstrukcję przeprawy. Miasto nosiło się z zamiarem jej naprawy miesiącami. Jest szansa, że wkrótce dotrzyma słowa: ZDiUM ogłosił przetarg na wykonawcę remontu, który ma być przeprowadzony na podstawie dokumentacji projektowej, której autorem jest wrocławska firma MSJ PROJEKT.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze