Reklama

Wrocław: leżący na ulicy człowiek czekał 2,5 godziny na karetkę [ZDJĘCIA]

28/02/2022 22:06

W poniedziałek wieczorem na wrocławskich Stabłowicach interweniowała policja. Na przystanku autobusowym pomocy potrzebował mężczyzna z objawami patologicznego upojenia alkoholowego.

Policję do agresywnie, chaotycznie zachowującego się mężczyzny w średnim wieku wezwali przychodnie ok. godz. 18. Karetka przyjechała do niego dopiero przed godz. 21.


Do niepokojącej sytuacji doszło na ulicy Wojanowskiej, na przystanku "Arachidowa" w stronę Maślic. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna wyszedł ze szpitala pod wpływem silnych leków i zmieszał je z alkoholem. Ledwo trzymał się na nogach i krzyczał niezrozumiałe słowa do czekających na przystanku osób.


Policja okryła leżącego mężczyznę kocem termicznym. Czekał tak z policjantami na karetkę, która zabrała go do szpitala ok. godz. 20.50.

Reklama

- Mężczyzna był pod silnym wpływem alkoholu. Ze względu na brak koordynacji ruchowej odbił się od jednego z poruszających się ulicą Wojanowską pojazdów. Został przetransportowany do szpitala, był przytomny - informuje Paweł Noga z wrocławskiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości