Reklama

Wrocław: Mężczyzna celował z pistoletu do ludzi na szkolnym boisku

31/03/2022 16:00

W jednej ręce trzymał piwo, a w drugiej pistolet. Tak wyposażony mężczyzna spacerował ul. Szkocką we Wrocławiu, a wcześniej celował do osób znajdujących się na szkolnym boisku. Trwają jego poszukiwania. Mają wyjaśnić tę sytuacją oraz ustalić, czy posiadana przez niego broń była prawdziwa.

Mężczyzna spacerował na osiedlu Nowy Dwór pijąc piwo i wymachując pistoletem. Człowiek ten widziany był na ul. Szkockiej w pobliżu boisk ZSP nr 3. Do zdarzenia doszło w czwartek, 31 marca.


Jak donosi Gazeta Wyborcza, mężczyzna przesiadywał także na boisku przy ZSP nr 3 przy ul. Szkockiej, gdzie miał celować w ludzi. Z przytaczanej przez dziennik relacji dyrektorki szkoły wynika, że nauczyciele wyprowadzili z boiska dzieci i zamknęli szkołę. Następnie dyrektorka wyprowadziła mężczyznę z terenu szkoły.

Reklama

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który spożywa piwo i posiada przy sobie przedmiot przypominający broń - potwierdza portalowi TuWroclaw.com Kamil Rynkiewicz z wrocławskiej policji. - Policjanci w celu sprawdzenia tej sytuacji udali się natychmiast na miejsce. Nie zastali jednak takiej osoby, jak w zgłoszeniu. Obecnie prowadzone są czynności mające na celu z jednej strony wyjaśnienie okoliczności związanych z zachowaniem tego mężczyzny, a z drugiej oczywiście dotarcie do niego. Ze zgłoszenia nie wynika, by komukolwiek tam groził, faktem jest jednak, że ta sytuacja wymaga sprawdzenia - informuje nadkomisarz Kamil Rynkiewicz.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości