W poniedziałek rano, w pierwszy dzień roboczy po uruchomieniu nowej organizacji ruchu MPK po wakacjach, doszło do awarii na odcinku Pilczyce - Leśnica. Pasażerowie donoszą też o stłuczce tramwaju i autobusu na TAT.
Aktualizacja: Przed godziną 10.30 ruch tramwajów do Leśnicy został przywrócony.
Pasażerowie MPK informują, że po godzinie 6, między Leśnicą i Pilczycami, zapadł się rozjazd tymczasowy. Tramwaje na tym odcinku nie kursują, a wrocławianie są skazani na autobusy zastępcze, które stoją w korkach. MPK nie podaje informacji o utrudnieniach w ruchu.
Przed godziną 7 nie było też przejazdu dla tramwajów na wysokości przystanku Śrubowa, w stronę centrum. Najprawdopodobniej doszło tam do kolizji autobusu z tramwajem. Interweniował nadzór ruchu MPK.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze