Do zdarzenia doszło przed południem w piątek. Na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Kwiskiej konieczne było udzielenie pomocy pasażerowi.
Tramwaje nie jeździły ul. Legnicką we Wrocławiu. W piątek, 5 maja, po godz. 11 źle poczuł się pasażer w rejonie przystanku Kwiska. Konieczne było udzielenie pomocy człowiekowi. Z tego powodu ruch tramwajów w stronę centrum został wstrzymany. Na miejscu pracowali ratownicy medyczni i nadzór ruchu MPK. Po kilkunastu minutach ruch został przywrócony, a zator tramwajów rozładował się się.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze