W pobliżu przystanku Małopanewska na ul. Legnickiej zepsuł się tramwaj. Po godz. 10 rano pasażerowie MPK musieli się liczyć z utrudnieniami.
***Aktualizacja***
Ruch został przywrócony, a tramwaje wracają na swoje stałe trasy - informuje MPK Wrocław.
Wcześniej informowaliśmy:
-Hamulce poszły w tramwaju i zablokowany cały ruch tramwajowy - napisała pani Dominika.
MPK Wrocław informuje, że z powodu awarii tramwaju na ul. Legnickiej (przystanek Małopanewska) tramwaje kursują wahadłowo w relacji Leśnica - Kozanów - Leśnica.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze