Po jednym torze naprzeciwko siebie jechały dwa tramwaje. Do groźnego zdarzenia doszło na ul. Kosmonautów. MPK skróciło trasy tramwajów i przedłużyło linię autobusową do Leśnicy.
AKTUALIZACJA, godz. 10.25
MPK poinformowało o powrocie tramwajów na właściwe tory. Wagony wracają na swoje stałe trasy.
***
Bardzo niebezpieczna sytuacja wydarzyła się w środę, 9 sierpnia. Przed godz. 10 na jednym torze jechały wprost na siebie dwa tramwaje. Do zdarzenia doszło na ul. Kosmonautów na wysokości ul. Złotnickiej.
MPK skróciło trasy tramwajów linii 3, 10 i 20 do pętli Pilczyce. Trasa autobusów linii 733 została wydłużona do pętli Leśnica.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze