We wtorek, przed godz. 7, zepsuł się tramwaj na pętli Pilczyce, a godzinę później - na Ołbinie. MPK Wrocław wprowadziło objazdy.
Pierwsza awaria miała miejsce na pętli Pilczyce przy ul. Lotniczej. Wymagała skrócenia tras tramwajów 3, 10 i 20, które standardowo dojeżdżają do Leśnicy, do Pilczyc. Między Leśnicą i Pilczycami kursowały autobusy "za tramwaj". Tramwaje wróciły na trasy ok. godz. 7.20.
Później tramwaj linii 70, jadący w stronę FAT-u, uległ awarii na ulicy Słowiańskiej. Tu również były utrudnienia w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze