Reklama

Wrocław: Od rana psują się tramwaje. Utrudnienia w ruchu!

13/12/2022 07:51

We wtorek, przed godz. 7, zepsuł się tramwaj na pętli Pilczyce, a godzinę później - na Ołbinie. MPK Wrocław wprowadziło objazdy.

Pierwsza awaria miała miejsce na pętli Pilczyce przy ul. Lotniczej. Wymagała skrócenia tras tramwajów 3, 10 i 20, które standardowo dojeżdżają do Leśnicy, do Pilczyc. Między Leśnicą i Pilczycami kursowały autobusy "za tramwaj". Tramwaje wróciły na trasy ok. godz. 7.20.


Później tramwaj linii 70, jadący w stronę FAT-u, uległ awarii na ulicy Słowiańskiej. Tu również były utrudnienia w ruchu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości