Reklama

Wrocław: pirat drogowy gnał BMW prawie 200 km/h. Zostanie ukarany nie tylko za przekroczenie prędkości

05/05/2022 18:47

Kierowcę jadącego aż o 136 km/h szybciej niż pozwalają przepisy policjanci zatrzymali na Pilczycach. Wkrótce okazało się, że przekroczenie prędkości to nie jedyne jego przewinienie.

Prawie o 140 km/h przekroczył dozwoloną prędkość pirat drogowy, którego złapali policjanci koło Stadionu Wrocław. 36-latek w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h pędził BMW z prędkością 186 km/h. Złapany na al. Śląska mężczyzna miał już wcześniej zabrane prawo jazdy.


- Policjanci przerwali tę niebezpieczną jazdę i przystąpili do kontroli drogowej, która ujawniła więcej nieprawidłowości. Sprawdzenie mężczyzny w policyjnych systemach informatycznych wykazało, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i obowiązuje go sądowy zakaz ich prowadzenia - przekazuje sierż. szt. Paweł Noga z wrocławskiej policji.

Reklama

Kierowca dostał 2500 zł mandatu i 10 punktów karnych. Mężczyzna stanie przed sądem, który może ukarać go nawet 5 latami więzienia.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości