Kierowcę jadącego aż o 136 km/h szybciej niż pozwalają przepisy policjanci zatrzymali na Pilczycach. Wkrótce okazało się, że przekroczenie prędkości to nie jedyne jego przewinienie.
Prawie o 140 km/h przekroczył dozwoloną prędkość pirat drogowy, którego złapali policjanci koło Stadionu Wrocław. 36-latek w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h pędził BMW z prędkością 186 km/h. Złapany na al. Śląska mężczyzna miał już wcześniej zabrane prawo jazdy.
- Policjanci przerwali tę niebezpieczną jazdę i przystąpili do kontroli drogowej, która ujawniła więcej nieprawidłowości. Sprawdzenie mężczyzny w policyjnych systemach informatycznych wykazało, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i obowiązuje go sądowy zakaz ich prowadzenia - przekazuje sierż. szt. Paweł Noga z wrocławskiej policji.
Kierowca dostał 2500 zł mandatu i 10 punktów karnych. Mężczyzna stanie przed sądem, który może ukarać go nawet 5 latami więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze