Od soboty, 24 czerwca wjazd w ul. Marca Polo od strony mostów Chrobrego zostanie zablokowany. To droga prowadząca wzduż kanału żeglugowego Odry do nowego, dużego osiedla Olimpia Port. Nowa ulica będzie miała zwężenie, bo... na jej trasie rośnie dąb.
Kierowcy jadący w stronę Sępolna będą musieli jeździć przez ul. Swojczycką. Inwestycja jest związana z przebudową skrzyżowania Mydlanej i Swojczyckiej w ramach budowy nowych mostów Chrobrego. Kierowcy nie będą mogli korzystać ze znacznego fragmentu ulicy Marca Polo na tym osiedlu. Prace na tej ulicy będą prowadzone pół roku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze