W piątek, 23 grudnia, rozpoczną się prace przy budowie następnego fragmentu Trasy Autobusowo-Tramwajowej na Nowy Dwór, na odcinku od ulicy Zemskiej do ulicy Strzegomskiej. Zostanie on wyłączony z ruchu, a kierowcy będą kierowani objazdem.
W obrębie placu budowy wykonawca ma zapewnić dojazd do posesji położonych przy ul. Rogowskiej 137-153 a, b. Jednocześnie udostępniony dla kierowców zostanie odcinek od ul. Zemskiej do pętli, na którym trwały roboty w ostatnich miesiącach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze