Reklama

Wrocław: seria kradzieży w szkolnej szatni. Policjanci zatrzymali 12-latkę

16/05/2019 11:53

Deskorolka i hulajnoga – to tylko niektóre z przedmiotów, które zniknęły z szatni jednej z wrocławskich szkół. Jak się później okazało za kradzieżą sprzętów należących do uczniów, stała ich 12-letnia koleżanka.

Sprawą znikających ze szkolnej szatni przedmiotów zajęli się policjanci z komisariatu Wrocław-Śródmieście. Szybko udało im się ustalić, że za serią kradzieży w szkole stoi jedna z uczennic.


– Ustalenia operacyjne funkcjonariuszy i szczegółowe analizy zapisów z kamer monitoringów, pozwoliły na wytypowanie osoby podejrzewanej o te czyny. Okazało się, że jest to 12-letnia mieszkanka Wrocławia – mówi oficer prasowy wrocławskiej policji asp. szt. Łukasz Dutkowiak.


Na zabezpieczonym materiale z monitoringu widać, jak nastolatka wchodzi do szkolnej szatni i zabiera przedmioty należące do jej rówieśników. – Jej łupem padły m.in. markowa deskorolka i hulajnoga – wymienia policjant.

Reklama


Policjanci sprawdzają teraz, czy to jedyne kradzieże młodej wrocławianki. Później jej sprawą zajmie się sąd rodzinny. Odzyskany sprzęt już wrócił do swoich właścicieli.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości