Reklama

Wrocław: sprawca kilku alarmów bombowych zatrzymany. To 40-letni wrocławianin

23/12/2017 11:10

Zadzwonił na na 112 z informacją, że w jednym z supermarketów Piotr i Paweł na terenie Wrocławia jest bomba. Trzeba było ewakuować kilka centrów handlowych. Mężczyzna jest już w rękach policji.

Okazuje się, że osobą, która wykonała telefon, jest 40-letni wrocławianin, mieszkający na Grabiszynku. Przez niego ewakuowano prawie 500 osób i przeszukiwano kilka dużych obiektów handlowych. Alarm okazał się fałszywy. Mężczyźnie grozi teraz do 8 lat więzienia. Został zatrzymany w domu, tego samego dnia wieczorem, na podstawie karty SIM, z której dzwonił.


O akcji pisaliśmy tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości