Reklama

Wrocław: To będzie masakra! Wyłączą sygnalizację kilku skrzyżowaniach

31/07/2023 13:46

Wyłączenie sygnalizacji i zastępcza organizacja ruchu związana jest z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór. Najpierw przestaną działać światła na skrzyżowaniu Strzegomskiej i Rogowskiej, potem na kolejnych skrzyżowaniach.

AKTUALIZACJA, 4 sierpnia


Podczas komisji bezpieczeństwa ruchu drogowego 3 sierpnia zdecydowano o zamianie terminów wyłączenia sygnalizacji na skrzyżowaniach ulicy Strzegomskiej z Gubińską i Nowodworską. Sygnalizacja na skrzyżowaniu ul. Strzegomskiej z Nowodworską będzie wyłączona 11 i 12 sierpnia, a na skrzyżowaniu Strzegomskiej i Gubińskiej 18 i 19 sierpnia.


***


Wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Strzegomskiej i Rogowskiej. Związane jest to z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór. Światła na skrzyżowaniu przestaną działać w piątek, 4 sierpnia o godz. 9. Od tego czasu ruch na tym dużym skrzyżowaniu będzie odbywał się zgodnie z wprowadzoną organizacją zastępczą. Światła pokierują znów ruchem na Nowym Dworze od poniedziałku, kiedy to o godz. 6 uruchomiona zostanie sygnalizacja docelowa.

Reklama

Podobne wyłączenia będą także na innych skrzyżowaniach na budowanej trasie:



na skrzyżowaniu ulic Strzegomskiej i Rogowskiej 4 i 5 sierpnia,
na skrzyżowaniu ulic Strzegomskiej i Gubińskiej 11 i 12 sierpnia,
na skrzyżowaniu ulic Strzegomskiej i Nowodworskiej 18 i 19 sierpnia.

k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości