Reklama

Wrocław: Tragedia na torach kolejowych na Żernikach. Nie żyje kobieta

12/05/2023 09:52

Na torach kolejowych na wrocławskich Żernikach zginęła młoda kobieta. Prokuratura wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek w nocy (11 maja) na wrocławskich Żernikach, na torach kolejowych pomiędzy stacjami Kuźniki-Nowy Dwór. Śmierć poniosła młoda kobieta.


Policja nie zdradza, czy było to samobójstwo, czy wypadek, nie podaje też wieku zmarłej. - Nie możemy na razie potwierdzić żadnej wersji wydarzeń, trwa śledztwo pod nadzorem prokuratora - podał Paweł Noga, rzecznik dolnośląskiej policji. Ruch pociągów był przez wiele godzin niemożliwy, obecnie nie ma już utrudnień dla pasażerów. 

Reklama

Osoby będące w stanie kryzysu psychicznego mogą się kontaktować pod całodobową i bezpłatną linią wsparcia - 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości