Tramwaj linii 4 wykoleił się w poniedziałkowy poranek na Biskupinie, tuż obok zajezdni Dąbie. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień.
Aktualizacja, godz. 11:40 - Rzeczniczka MPK poinformowała, że obecnie nie ma już utrudnień. - Na szczęście nie była potrzebna pomoc dźwigu, tramwaj jest już na swoich torach, ruch odbywa się normalnie - dodaje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze