Reklama

Wrocław: Tramwaj wykoleił się na ul. Grabiszyńskiej

09/08/2023 14:31

Tramwaje nie jeżdżą przez ul. Grabiszyńską. Po godz. 14 wykoleił się tam tramwaj. Kilka linii jeździ objazdami.

Aktualizacja, godz. 16


Ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.


***


Do wykolejenia tramwaju doszło po godz. 14 w środę, 9 sierpnia. Tramwaj wypadł z szyn, gdy wjeżdżał na pętlę na ul. Grabiszyńskiej.


Tramwaje linii 4, 5 i 11 od FAT-u jeżdżą objazdem przez al. Hallera, ul. Powstańców Śląskich do zajezdni Borek i tam zawracają). Trasy tramwajów linii 20 są skrócone skrócone do pętli Grabiszynek.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości