Tramwaje nie jeżdżą przez ul. Grabiszyńską. Po godz. 14 wykoleił się tam tramwaj. Kilka linii jeździ objazdami.
Aktualizacja, godz. 16
Ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.
***
Do wykolejenia tramwaju doszło po godz. 14 w środę, 9 sierpnia. Tramwaj wypadł z szyn, gdy wjeżdżał na pętlę na ul. Grabiszyńskiej.
Tramwaje linii 4, 5 i 11 od FAT-u jeżdżą objazdem przez al. Hallera, ul. Powstańców Śląskich do zajezdni Borek i tam zawracają). Trasy tramwajów linii 20 są skrócone skrócone do pętli Grabiszynek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze